Średniej Wielkości Miasto – slow life and mess of inspiration …


słówko od miejskiego community menegera

Blog dla ludzi z kulturą.

Kogo warto czytać w sieciach społecznościowych, czyj blog jest, nie powiem – najlepszy, bo to wymierny czynnik oceny – ale najbardziej interesujący, poruszający żywe tematy, przyciągający uwagę? Kogo należy uważać za lidera, kształtującego się na naszych oczach, także w Opolu, świata 2.0?

Dotychczas autorytety łatwo było wskazać, w małym światku wpływów i mediów.

Teraz liczą się wrażenia, zaskoczenie, świeżość.

W Polsce nie robi się prestiżowych rankingów blogów, dotyczących kluczowych gałęzi życia, a szkoda, po prostu – a szkoda.

W bramach naszego miasta stoi, delikatnie zauważalna na ulicach, kultura uczestnictwa.

Pochwała aktywnego udziału w życiu miasta, a co za tym idzie – Szansa na wyrażenie siebie, zwrócenie uwagi na jakiś społeczny aspekt, możliwość poszerzania świadomości.

Zachwycona swobodą i pasją, z jaką powstają blogi varsavianistyczne, streetowe i kulturalne, zdecydowałam się na własnego bloga miejskiego.

Moja reputacja blogowa niechaj będzie mierzona ilością spontanicznych reakcji, wdzięcznością za wartościowe dla Was wskazówki, odprężeniem czytelników przy słowie pisanym i filiżance kawy.

Obok zachwytu nad naszym miastem, reprezentuję także społeczną odpowiedzialność, co realizuje się w przyjęciu przeze mnie roli miejskiego community menegera.

Do jego zadań należy: Obserwowanie życia społeczności, reagowanie w sytuacjach, które tego wymagają, animacja lokalna, monitorowanie i planowanie rozwoju społeczności, aktywizacja twórczości. To ktoś, kto się zna, bywa i ma flow.

A skąd moja obecność w Opolu? Mówią o mnie, że jestem Kobietą Marzeń. Swoich marzeń. To, co w życiu robię to spełnianie swoich marzeń związanych z rozwojem osobistym i zawodowym.

Do Opola przeprowadziłam się na jesieni 2010 roku, na studia. I nie zakochałam się w tym mieście od razu, ale w odpowiednim momencie poczułam, że je pokochałam.

Za co je cenię? Przede wszystkim za panujący tutaj slow life – kojący, uspakakający, odżywczy.

Na blogu będą pojawiały się wpisy w kategoriach szeroko rozumianego lifestyle’u.

Autor: Justyna Poluta.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: